žlutý ancistrus?

máme v akvárku páreček ancistrus sp. obyč. (klasicky zbarvený) a podařilo se nám jeho vytření. máme asi 7 malých a z toho dva jsou jasně žluté barvy. Už jsou poměrně velcí, může jim být tak asi měsíc - přebarví se ještě, nebo existují i mezi rybami albíni?ja mam v akvarku při přísavky a jedna je zlatá a kamos mas přísavku a ta ma žlutou hlavu :-)


Aj nám sa vyskytli ancistrusy-albíni, dokonca aj s červenými očami. Už sú dospelí a som zvedavá, aké potomstvo budú mať. :-) :-) :-)


Myslím, že někde v genetickém řetězci tvých rybek, tj. jejich rodičů, se vyskytla zlatá forma a tví rodiče jsou kříženci.


Tak, jako takřka mezi všemi živočichy i mezi rybkami samozřejmě existují albíni, ancistrusy nevyjímaje. Existují také variety Ancistrus sp. gold, což by asi znamenalo, že se někde v genetice tvého páru tato varieta mihla. Obr zde z atlasu: http://akvapedie.cz/fotogalerie_krunyrovec-sp.-gold/

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby