Panceřníček nejmenší

Mám panceřníčky nejmenší,nemnoží se mi,co udělat? Jaké rybičky další k nim mohu přidat? Děkuji :-)A ještě něco!K pancéřníčkovi nejmenšímu můžeš dát cokoliv,co nesežere jeho nebo jeho jikry.Dospělí můžou být skoro se všemi labyrintkami,ale jikry jsou dobrotou i pro ně.Někteří rájovci jsou velice vhodní,ale i krásní! Napadla mě taková ptákovina: K pancéřníčkovi nejmenšímu by se hodil o něco větší žralok nejmenší. :-) :-) :-)


Potřebují vodu,která je kvalitou vyprovokuje.PH 6,8-7,0.Pak začnou tančit a nalepí jikry na listy rostlin.Ty listy s jikrami odstřihni,tedy jen kusy,a navlíkni je na nit jak korále.Na konec nitě uvaž kamínek.Pak to dej do nádoby,která bude plavat v akvárku,abys nemusel zvlášť topit.Až do vylíhnutí tam nesmíš mít šneky,jikry jsou pro ně pochoutkou.Přiměřeně vzduchuj,a až se vylíhnou,nit s listy vyndej,potěr bude u dna.Až pak tam hoď pár šneků,aby po mrňatech měl kdo uklidit.Jak máš v akvárku třeba mečovky nebo Black molly hned jikry sežerou,ani nezaregistruješ,že se ti pancéřníčci vytřeli.Je to jednoduché,odchováš jich hafo!!!! :-) :-) :-)

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby