Filtr

Mám filtr Tetratec ex 600. V akva řasu nemám, ale hadice k filtru jsou stále zarostlé. Když je vyčistím tak do 14i dnů zarostou. Je to normální a co s tím????Mě taky zarůstají hadice od filtru řasami, ale protože se dál nerozširují, tak mi to ani tolik nevadí a už je prostě ani nečistim.


Mě taky zarůstají hadice od filtru řasami, ale protože se dál nerozširují, tak mi to ani tolik nevadí a už je prostě ani nečistim.


Mě taky zarůstají hadice od filtru řasami, ale protože se dál nerozširují, tak mi to ani tolik nevadí a už je prostě ani nečistim.


Mám stejný filtr a stejný problém. Ovšem zarůstá i ta část hadic která je v absolutní tmě. Hadi ce se mají čistit proudem vody (píší v návodu).


Několikrát jsem hadice čistil, ale asi před měsícem řasy zmizely z velké části samy.


Hadice ti budou zarůstat z tím nic nenaděláš. Prostě je musíš čistit. Prodávají se na to i speciální kartáčky.


S řasami jsou problémy vždycky. Neznám nikoho, kdo by s nimi nebojoval. Opradu bych snížil průtok a možná i osvětlení, pokud jsou hadice průsvitné. Ze své zkušenosti radím, zkoušet a zkoušet. Každému pomůže něco jiného.


Některé řasy mají rády pohyb vody. Proto se často tvoří v nádrži s vnitřními filtry s velkým průtokem vody. Myslím, že to bude i tvůj případ.

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby