Rada

Dobrý den potřeboval bych radu , mám sumečky Corydoras Schultzei,kteří se mi vytřeli a už je to pátý den a nic se neděje ,akorát začíná nanich taková pavučinka tak se chci zeptat co mám dělat děkuji předem za odpovět .Mě se to jedno také stalo, ale když jsem podruhé ty bíle zabarvené jikry vybíral, tak jsem úspěšně odchoval asi 20 mladých.


Asi to bude plíseň. Příště by bylo lepší použít nějaký přípravek.


Pokud jikry nejsou průhledné a matně zežloutnou,jsou v čudu,s tím nic neuděláš,uklidí je šneci.Ta pavučinka tomu nasvědčuje.příští tření viz.forum jak se množí pancéřníček nejmenší. :-)


volant: před lety jsem měl v akvarku malé růžové šneky a ty se mi za pár měsíců tak rozmnožili, že jsem je vyhazoval po desítkách týdně a proto už nikdy žádné nechci, Mám velmi špatné zkušenosti!!! :-)


potřeboval bych poradit jak docílit množení činských zavojnatek a jestli potřebuji speciálně upravenou vodu dik :-)


Potřbuju poradit,obyčejnou vodou se mi zanáší filtr ,můžu použít do akvária destilovanou vodu?

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby