Založení Aq

Ahoj, dostala jsem již zaběhlé, 100L AQ..! Chybí jen rybičky a rostliny!:o) Chci se tedy zeptat, jaké druhy a popř. kolik rybiček bych v AQ měla mít.:o(( Díky... :-)borec: Ty si se zblaznil??to se dělá 1ryba na 5l blazne.Dyt by si to měl přerybněný. :-)


borec: To určitě nemyslíš vážně. Nebo to je hloupý vtip... I kdyby to byly opravdu menší rybky je ten přepočet zcela zcestný. Pro poučení-zkuste čerpat zde:http://www.horacovoakvarium.cz/clanek_nejcastejsi_chyby_zacatecniku.htm a zde:http://www.akvarijni.cz/zacatky.htm#filtrace


mohla bys tam mít asi tak 50 rybiček,protože je na jednu rybicku 2litry vody at se ti dari :-)


ivka: Jsem zaregistrován v několika akvarijních fórech a nemám moc ve zvyku přetahovat údaje z jednoho do druhého. Proto jen doporučení. Existuje web rybičky.net kde v atlasu rostlin:http://rybicky.net/atlasrostlin/ jsou nevhodné rostliny barevně označeny. Doporučuji. Obecně to chce na začátek nějaké rychle rosotucí rostliny, později se dá přejít na náročnější. Hodně zdaru!


yirka: Díky. S rybičkami jsem si tak nějak poradila..hodně jsem si přečetla a vybrala druhy,které se snad "povahou" a nároky hodí (např. neonky, čichavce, black molly apod...), ale s rostlinkami mám trochu problém..slyšela jsem, že se některé rostl. prodávají jako aquarijní, i když vlastně nejsou vyloženě vodními rostlinami...jaké druhy byste mi tedy poradil,aby se jim u mě dařilo. :o) Díky..


Otázka je, zdali je to nové AQ zaběhlé pro nasazení rybek, či již běžící nádrž, kam chceš dát nové osazenstvo a rstlinky. V každém případě je třeba začít rostlinami a do 100l jich bude potřeba poměrně dost. U rybek záleží na tvém vkusu a možnostech vytvoření podmínek v tvém prostředí. Lepší je dát nějaké své návrhy a pak, pokud nejsi jistá, se zeptat zda je kombinace vhodná.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby