Šneci

Ahoj...mám problém se šnekama..s těma obyčejnýma....nemohu se jich zbavit...za chvíli mi sežerou všechny rostliny...prsosím poraďte jak se jich mám zbavit....děkujijo šneky je opravdu dobré na něco nalákat. popřípadě je možné nějaké rozmáčknout pokud vás už přestane bavit je lovit. :-)


Někde jsem se dočet-spařený salátový list dát přes okraj akv.šneci na něj nalezou. Fakt to funguje


speedtt: Já sem s tím udělal kratkej a drastickej pokus...ale zy to to vyšlo...zbavil sem se jich zdlouhavým způsobem a to vylovením všech rbiček....vypuštění vody..vybrasel sem štěrk a zalil v kýbli vařící vodou...asi tak 3x....vydrbal sem AQ a vyčistli list po listu....pak vše vrátil do původního stavu...jo a kořen se taky vyvařil....a už je měsíc pryč a šnek žádnej a AQ je čisté


rukavec: Jo zatim to funguje docela dobře, ale přemíšlím o sera snail colectu (i když stojí okolo 300 Kč, je to pohodlnější, protože z něho ty šneci neutečou)


Já teď zkouším nový způsob..Dám do akva malý talířek a pod něj tabletu. Po 24 hodinách odkryju a naberu šneky i s vrstvou dna. Štěrk sice něco stojí, ale pořád je to nejlevnější.


yirka: ale to výže to nebyli vzácní šneci nákej normalni druh kterej se ale rychle mnozi dal sem jich do AQ 6 a za 3 mesice jich tam bylo nejmin 50 :-) :-) :-)


rukavec: Zajímavé, jaké šneky jsi přelovoval? Nepředpokládám že bys držel AQ kvůli levatkám, okružákům a pod. :-) (V diskutovaném se o ušlechtilé šneky určitě nejednalo.)


Ja s nima mněl taky problemi ale přelovil sem je do 10l akva sou tam jen šneci a mam pokoj :-) :-)
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby