Filtr

čau chtěl bych se zeptat jestli nevadí když mám filtr i vzducování dohromady. Dík za odpovědiNo zalezi na tom jak moc to je zarostl y pomohla by fotka protoze kdyz budes zase vzduchovat moc tak ti rostliny neporostou a budes jim skodit a nebo se to da jeste poznat skus proste rybam vypnout to vzduchovani a uvidis kdyz zacnou po nejake dobe litat u hladiny a lapat po dechu tak rostliny nestaci a kdyz to bude v pohode tak je to fajn a neni treba a rostlinam se bude darit lip....


standa1: Osobně po zavedení vnějšího filtru již tři měsíce nevzduchuji (předtím jsem vzduchoval jen na noc) a je to v poho. Ovšem ta myšlenka s ochlazováním může být pro někoho s problémy s letními teplotami inspirativní. Jediná otázka je kam umístit nasávání či motorek, aby byl vzduch chladnější než voda v AQ.


Vzduchování je dobré použít třeba nyní v letních měsících, kdy je teplota vody v akváriu vyšší a vzduchem se dá ochlazovat a především okysličovat. Pokud je akvárium dobře zarostlé, není vzduchování potřeba. Já je nemám v žádném akváriu nastálo.


tom: No, těch rostlin by tam mělo být tak 3x tolik, kořen s tím nemá nic společného...


yirka: A co je to normálně zarostlé mám 125 l AQ a mám tam 3 větší a 3 menší rostliny a kořen a 4 black molly a plata mix 4 ks.


Je to vcelku normální postup, otázkou pouze je zda je vzduchování nutné. U dobře zarostlého a zavedeného AQ spíše ne, maximálně to může sloužit ke zlepšení estetiky (ale na to je lepší extra vzduchování).


Znamená to,že máš vnitřní molitanový filtr?Určitě to nevadí,spíše naopak

Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby