Názor na tyto stránky

Do tohoto fóra pište své připomínky k těmto stránkách, jejich chybám, návrhy na zlepšení a v případě, že se Vám zde líbí, tak třeba i chválu.Tiež mám kladný názor, rada zbieram nové informácie zo života rybičiek. Kvôli tejto súťaži som znovu prečítala kopec odbornej literatúry, niečo si pripomenula a niečo nové sa naučila. Aj o to mi ide!


mamina: Určite sa tieto stránky obohatili aj Zaujimavosťami,lebo aj ja si tam nájdem niečo,čo ma poučí.Som rada,že sa Vám zaradenie zaujimavostí na môj podnet zapáčili a prispievate.


Drachirus: Naprosto s tebou souhlasím. Myslím, že jsou to dobré stránky a taky jsem si na ně našel čas. :-) :-) :-)


drachirus:Ani ja tomu nerozumiem,ako sa tieto stránky niekomu ,koho akvaristika zaujíma,nemôžu páčiť.Aj laik si tu iste niečo poučné a pekné nájde.Aj ja si rada prečítam nové články a naozaj sú tieto stránky fajn.Hania ich len takí štváči,čo nemajú nič na práci,len zabrdať. :-)


Určitě je tato stránka super.Když jsem ji poprvé našel, tak jsem si řekl, že na tu to stránku si fakt udělám čas a velice rád si tu i počtu.Člověk tu získává nové informace.Nechápu jak někdo může vůbec něco špatného na informativní a náučné stránky vůbec napsat a to podle mě je člověk co závidí něco někomu co on nemá ...ubohost sama sobě...


vasicovaj: Aj mne sa páči táto stránka,len niekedy je málo času na čítanie,aj vyrábanie článkov..... :-)


Postupně se rozšiřují informace o akvarijních živočiších, to je moc dobře, protože mě to moc zajímá a můžu si tu přečíšt zajímavé věci. Kolikrát už jsem třeba hledala své rybky podle fotek. Líbí se mi taky, že ceny v soutěžích jsou užitečné a k tématu. A když se vyskytne nějaký problém, je vždy vyřešen jak nejlépe a nejrychleji to jde. Super!


Stránky jsou super, když něco hledám, většinou to tady najdu.


Byla a jsem nadšená, že jsem objevila a náhodně(v soutěžích) tyto stránky, které jsou věnovány tomu co mě z přírody nejvíce zajímá-vodní živočichové a rybičky především a co mám od malička před očima. Můj tatínek měl akvária a věnoval se i vytírání rybiček a já jsem byla vždy při něm. Když jsem se vdala udělal mi ohromný stojan s akváriem a já (můj bývalý muž k tomu vztah neměl)jsem se chovem rybiček zabývala až do teď i když se o ně stará z velké části nyní můj dospělý syn a to již více než 10 let. Já radím,pomáhám,ale hlavně se kochám. No a vše co zde se probírá je užitečné. Super za 1.
Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
Příspěvek:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby