Autor:
Salonka
Přidáno:
17/02/2009 v 20:38:09
Autor změny:
----
Naposledy změněno:
Zatím nezměněno

Zobrazeno: 7287x Hodnocení: 2.96 Hodnoceno: 1108x
1 2 3 4 5

Český název: Cryptocoryne moehlmannii
Latinský název: Cryptocoryne moehlmannii de wit


Typ: akvarijní rostlina
Původ: západní pobřeží Sumatry
Charakteristika: Je to poměrně vzácná akvarijní rostlina, vyžaduje mírné nebo silnější světlo. Byla objevena v roce 1955 u Sasoku. Její květenství má krátkou trubku. Purpurová čepel se stáčí a překrývá jícen, viditelný jen úzkou štěrbinou. Květenství je vzpřímené a více otevřené. V akvarijních podmínkách se jí daří a roste při dostatku světla poměrně rychle. Daří se jí dokonce i ve starších nádržích.

V inzerátech: krevetky


Tato fotografie pochází ze stránek http://floridaaquatic.comCryptocoryne moehlmannii


Barevná verze pro tisk (s obrázkem)    Černobílá verze pro tisk (bez obrázku)    Předchozí rostlina(podle českého názvu) - Cryptocoryne elliptica Č Další rostlina(podle českého názvu) - Cryptocoryne pallidinervia   Předchozí rostlina(podle latinského názvu) - Kryptokoryna světlá L Další rostlina(podle latinského názvu) - Kryptokoryna Nevillova     Editovat článek     Přidat fotkuSem prosím pište všechny Vaše komentáře a zkušenosti.Uživatel:
E-mail:
ICQ:
Komentář:
Do tohoto políčka prosím napište 4 (ochrana proti spamu)
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)


Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.
Partneři: Rostlinná akvaristika Atlas akvarijních rostlin Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby