Rybičky s českým názvem na písmeno T



Tajmen
(Hlavatka sibiřská)



Hucho hucho taimen
Tajmen (Hlavatka sibiřská)

Terčovec červený
(red marlboro, red meloun)



Symphysodon discus
Terčovec červený (red marlboro, red meloun)

Terčovec hnědý



Symphysodon aequifasciatus axelrodi
Terčovec hnědý

Terčovec leopard



Symphysodon aequifasciatus
Terčovec leopard

Terčovec modrý



Symphysodon aequifasciata haraldi
Terčovec modrý

Terčovec Pigeon blood



Symphysodon discus
Terčovec Pigeon blood

Terčovec pravý / červený
(Terčovec Heckelův)



Symphosodon discus
(Symphosodon discus Heckel)
Terčovec pravý / červený (Terčovec Heckelův)

Terčovec red tyrkys
(Terčovec pruhovaný tyrkys)



Symphysodon aequifasciatus
Terčovec red tyrkys (Terčovec pruhovaný tyrkys)

Terčovec zelený



Symphysodon aequifasciatus aequifasciatus
Terčovec zelený

Tester





Tetra Adonis



Lepidarchus adonis
Tetra Adonis

Tetra amapanská



Hyphessobrycon amapaensis
Tetra amapanská

Tetra Arnoldova



Myleus arnoldi
Tetra Arnoldova

Tetra barevná



Moenkhausia dichroura

Tetra bassamská



Hemigrammus marginatus
Tetra bassamská

Tetra Bleherova



Hemigrammus bleheri
Tetra Bleherova

Tetra Calvertova



Phebacogaster calverti

Tetra černá



Gymnocorymbus ternetzi
Tetra černá

Tetra černopruhá



Hyphessobrycon scholzei
Tetra černopruhá

Tetra červená



Hyphessobrycon flammeus
Tetra červená

Tetra červenohlavá



Petitella georgiae
Tetra červenohlavá

Tetra červenooká



Arnoldichthys spilopterus
(Peterius spilopterus)
Tetra červenooká

Tetra červenoploutvá



Aphyocharax anisitsi
Tetra červenoploutvá

Tetra červenoskvrnná



Hyphessobrycon erythrostigma
Tetra červenoskvrnná

Tetra červenoústá



Hemigrammus rhodostomus
Tetra červenoústá

Tetra cinobrová



Hyphessobrycon griemi
Tetra cinobrová

Tetra císařská



Nematobrycon palmeri
Tetra císařská

Tetra císařská černá



Nematobrycon palmeri schwarz
Tetra císařská černá

Tetra citrónová



Hyphessobrycon pulchripinnis
Tetra citrónová

Tetra Copelandova



Hyphessobrycon copelandi
Tetra Copelandova

Tetra darienská



Hyphessobrycon columbianus
Tetra darienská

Tetra diamantová



Moenkhausia pittieri
Tetra diamantová

Tetra diskovitá



Poptella orbicularis
(Brachychalcinus orbicularis)
Tetra diskovitá

Tetra dlouhoploutvá
(Afrotetra dlouhoploutvá)



Brycinus longipinnis
(Alestes longipinnis)
Tetra dlouhoploutvá (Afrotetra dlouhoploutvá)

Tetra dvouskvrnná



Exodon paradoxus
(Astyanax bimaculatus)
Tetra dvouskvrnná

Tetra erebatská



Aphyocharax yekwanae
Tetra erebatská

Tetra Fred-Cochuova



Boehlkea fredcochui
Tetra Fred-Cochuova

Tetra Georgettina



Hyphessobrycon Georgettae
Tetra Georgettina

Tetra Ginesova



Acestrocephalus ginesi

Tetra hbitá



Nanocheirodon insignis
Tetra hbitá

Tetra Hilarova



Brycon hilarii
(Brycon chagrensis)
Tetra Hilarova

Tetra hnědá



Mylossoma duriventre
Tetra hnědá

Tetra hnědopásá
(Štíhlotělka hnědopásá)



Copella nigrofasciata
Tetra hnědopásá (Štíhlotělka hnědopásá)

Tetra Imberova



Brycinus imberi
Tetra Imberova

Tetra ita



Astyanax ita

Tetra jednopásková



Nannaethiops unitaeniatus
Tetra jednopásková

Tetra jednopruhá



Hemigrammus unilineatus
Tetra jednopruhá

Tetra jeskynní



Astyanax fasciatus mexicanus
Tetra jeskynní

Tetra kolumbijská



Hyphessobrycon ecuadoriensis
Tetra kolumbijská

Tetra konžská



Phenacogrammus interruptus
(Micralestes interruptus)
Tetra konžská

Tetra kosočtverečná



Hemigrammus caudovittatus
Tetra kosočtverečná

Tetra královská



Inpaichthys kerri
Tetra královská

Tetra krátkopruhá
(Tetra šikmopruhá)



Theyeria sanctae-mariae
Tetra krátkopruhá (Tetra šikmopruhá)

Tetra křídlovitá



Triportheus elongatus
Tetra křídlovitá

Tetra křivopruhá (Hokejka)


Thayeria boehlkei
Tetra křivopruhá (Hokejka)

Tetra krvavá



Hyphessobrycon callistus
Tetra krvavá

Tetra kýlnatá



Triportheus angulatus
Tetra kýlnatá

Tetra Lacorteova



Nematobrycon lacortei
Tetra Lacorteova

Tetra Lacortova



Nemotobrycon lacortei
Tetra Lacortova

Tetra lalokoocasá



Copella vilmae
Tetra lalokoocasá

Tetra lamanská



Hemigrammus stictus
Tetra lamanská

Tetra Leonidasova



Astyanax leonidas

Tetra Leopoldova



Astyanax Leopoldi
Tetra Leopoldova

Tetra lesklá
(Tetra ouklejotvará)



Aphyocharax alburnus
Tetra lesklá (Tetra ouklejotvará)

Tetra loreto



Hyphessobrycon loretoensis
Tetra loreto

Tetra malošupinná



Roeboides guatemalensis
Tetra malošupinná

Tetra mazarunská



Skiotocharax meizon

Tetra měděná



Hasemania nana
Tetra měděná

Tetra měsíčkoskvrnná



Myleus rubripinnis luna
Tetra měsíčkoskvrnná

Tetra modroboká



Coelurichthys tenuis
Tetra modroboká

Tetra nádherná



Rachoviscus crassiceps
Tetra nádherná

Tetra neonová
(Neonka obecná)



Paracheirodon innesi
Tetra neonová (Neonka obecná)

Tetra nevelkoploutvá



Astyanax brachypterygium

Tetra noční



Semaprochilodus insignis
Tetra noční

Tetra ohnivá



Hyphessobrycon amandae

Tetra ohňoznaká



Hyphessobrycon pyrrhonotus
Tetra ohňoznaká

Tetra ostrozubá



Micralestes acutidens
Tetra ostrozubá

Tetra ozdobná (Tetra růžová)


Hyphessobrycon ornatus
(Hyphessobrycon rosaceus)
Tetra ozdobná (Tetra růžová)

Tetra paraguayská



Moenkhausia sanctaefilomenae
Tetra paraguayská

Tetra písmenková



Moenkhausia melogramma
Tetra písmenková

Tetra plachtoploutvá



Crenuchus spilurus
Tetra plachtoploutvá

Tetra pluriventre



Mylossoma pluriventre
Tetra pluriventre

Tetra podélněpruhá



Mimagoniates barberi
Tetra podélněpruhá

Tetra podélnopruhá
(Štikovka podélnopruhá)



Boulengerella lateristriga
Tetra podélnopruhá (Štikovka podélnopruhá)

Tetra polopruhá



Thayeria obliqua
Tetra polopruhá

Tetra proměnlivá



Iguanodectes sp. spilurus
tetra proměnlivá

Tetra proužkovaná



Pyrrhulina vittata
Tetra proužkovaná

Tetra Průšova Juniorka



Hyphessobrycon sp. Juniortetra
Tetra Průšova Juniorka

Tetra průsvitná



Pristella maxiliaris
Tetra průsvitná

Tetra Pseudocorynopoma doriae
(Drak ploutvatý)



Pseudocorynopoma doriae
Tetra Pseudocorynopoma doriae (Drak ploutvatý)

Tetra pstruhovitá



Copeina guttata
Tetra pstruhovitá

Tetra Rachovova



Pyrrhulina Rachoviana
Tetra Rachovova

Tetra Rathbunova



Aphyocharax rathbuni
Tetra Rathbunova

Tetra Robertsova



Hyphessobrycon robertsi
Tetra Robertsova

Tetra Rodwayova



Hemigrammus rodwayi
Tetra Rodwayova

Tetra Roloffova



Ladigesia roloffi
Tetra Roloffova

Tetra Rooseveltova



Metynnis roosevelti
(Metynnis lippincottianus)
Tetra Rooseveltova

Tetra rostlinožravá
(Piraňa rostlinožravá)



Colossoma brachypomum
(Piaractus brachypomum)
Tetra rostlinožravá (Piraňa rostlinožravá)

Tetra rudá



Hyphessobrycon amandae
Tetra rudá

Tetra saguazu



Astyanax saguazu

Tetra santacruzská



Astyanax cremnobates

Tetra saopaulská



Astyanax altiparanae
Tetra saopaulská

Tetra skelná



Charax gibbosus
Tetra skelná

Tetra skrytá



Astyanax latens

Tetra skvělá



Hemigrammus pulcher
Tetra skvělá

Tetra skvostná



Hyphessobrycon bentosi bentosi
Tetra skvostná

Tetra skvrnitá
(Štikovka skvrnitá)



Boulengerella maculata
Tetra skvrnitá (Štikovka skvrnitá)

Tetra slepá



Anoptichthys jordani
Tetra slepá

Tetra Socolofova



Hyphessobrycon socolofi
Tetra Socolofova

Tetra štikovitá



Hepsetus odoe
Tetra štikovitá

Tetra stříbřitá
(Afrotetra červenoploutvá)



Petersius occidentalis
(Micralestes occidentalis)

Tetra stříkavá



Copella arnoldi
Tetra stříkavá

Tetra svítivá



Hemigrammus ocellifer
Tetra svítivá

Tetra svítivá nepravá



Hemigrammus ocellifer falsus
Tetra svítivá nepravá

Tetra tečkovaná



Pyrrhulina brevis
Tetra tečkovaná

Tetra tlustohlavá



Metynnis hypsauchen
Tetra tlustohlavá

Tetra tolarová



Ctenobrycon spilurus
Tetra tolarová

Tetra třípruhá



Hyphessobrycon heterorhabdus
Tetra třípruhá

Tetra trojúhelníková



Catoprion mento
Tetra trojúhelníková

Tetra třpytivá



Tetragonopterus chalceus
Tetra třpytivá

Tetra turmalínová



Astyanax turmalinensis

Tetra Ulreyova



Hemigrammus ulreyi
(Hyphessobrycon ulreyi)
Tetra Ulreyova

Tetra útlounká



Aphyocharax gracilis

Tetra velkošupinná



Chalceus macrolepidotus
(Moenkhausia oligolepis)
Tetra velkošupinná

Tetra vláknoploutvá



Prionobrama filigera
Tetra vláknoploutvá

Tetra vláknová
(Štíhlotělka vláknovitá)



Pyrrhulina filamentosa
Tetra vláknová (Štíhlotělka vláknovitá)

Tetra vlnitěpruhá



Copella metae
Tetra vlnitěpruhá

Tetra Weitzmanova



Poecilocharax weitzmani
Tetra Weitzmanova

Tetra Wernerova



Hyphessobrycon werneri
Tetra Wernerova

Tetra yabotská



Astyanax ojiara

Tetra západoafrická



Brycinus nurse

Tetra žhavá



Hemigrammus erythrozonus
Tetra žhavá

Tetra zlatá



Hemigrammus armstrongi
Tetra zlatá

Tetra žlutá



Hyphessobrycon bifasciatus
Tetra žlutá

Tetráš drobnošupinný



Mimagoniates microlepis
Tetráš drobnošupinný

Tetrovice štíhlohlavá



Rachoviscus graciliceps
Tetrovice štíhlohlavá

Tilapia Mariina



Tilapia mariae
Tilapia Mariina

Tilapia zilli



Tilapia zilli
Tilapia zilli

Tilápie rendalli



Tilapia rendalli
Tilápie rendalli

Tilápie zebrovaná



Tilapia buttikoferi
Tilápie zebrovaná

Tilápie zilli



Tilapia zilli
Tilápie zilli

Tlamoun konžský



Orthochromis machadoi
Tlamoun konžský

Tlamoun mosambický



Oreochromis mossambicus
Tlamoun mosambický

Tlamoun senegalský



Tilapia heudeloti
Tlamoun senegalský

Tlamoun Thollonův



Tilapia tholloni
Tlamoun Thollonův

Tlamoun velkohlavý



Sarotherodon melanotheron
Tlamoun velkohlavý

Tlamoun zlatý
(Tilapie zlatá)



Sarotherodon aureum
(Oreochromis aureus)
Tlamoun zlatý (Tilapie zlatá)

Tlamoun žlutozelený



Tilapia brevimanus
Tlamoun žlutozelený

Tlamovec acei
(Tlamovec žlutoploutvý)



Pseudotropheus acei
Tlamovec acei (Tlamovec žlutoploutvý)

Tlamovec africký



Cynotilapia afra
Tlamovec africký

Tlamovec Altolamprologus calvus



Altolamprologus calvus
Tlamovec Altolamprologus calvus

Tlamovec Aristochromis christyi



Aristochromis christyi
Tlamovec Aristochromis christyi

Tlamovec astatotilapia calliptera



Astatotilapia calliptera
Tlamovec astatotilapia calliptera

Tlamovec Astatotilapia nubila



Astatotilapia nubila
Tlamovec Astatotilapia nubila

Tlamovec Astatotilapia obliquidens



Astatotilapia obliquidens
Tlamovec Astatotilapia obliquidens

Tlamovec aulonocara baenschi



Aulonocara baenschi
Tlamovec aulonocara baenschi

Tlamovec aulonocara jacobfreibergi



Aulonocara jacobfreibergi
Tlamovec aulonocara jacobfreibergi

Tlamovec Aulonocara kandeensis



Aulonocara kandeensis
Tlamovec Aulonocara kandeensis

Tlamovec Aulonocara Lwanda



Aulonocara Lwanda
Tlamovec Aulonocara Lwanda

Tlamovec aulonocara maylandi



Aulonocara maylandi
Tlamovec aulonocara maylandi

Tlamovec aulonocara Orange blanch



Aulonocara Orange blanch
Tlamovec aulonocara Orange blanch

Tlamovec Aulonocara sp. Maleri



Aulonocara sp. Maleri
Tlamovec Aulonocara sp. Maleri

Tlamovec aulonocara sp. Rubin Red



Aulonocara sp. Rubin Red
Tlamovec aulonocara sp. Rubin Red

Tlamovec Aulonocara steveni



Aulonocara steveni
Tlamovec Aulonocara steveni

Tlamovec Baileychromis centropomoides



Baileychromis centropomoides
Tlamovec Baileychromis centropomoides

Tlamovec Bathybates hornii



Bathybates hornii
Tlamovec Bathybates hornii

Tlamovec Bathybates leo



Bathybates leo
Tlamovec Bathybates leo

Tlamovec Bathybates minor



Bathybates minor
Tlamovec Bathybates minor

Tlamovec Bathybates vittatus



Bathybates vittatus
Tlamovec Bathybates vittatus

Tlamovec Benthochromis tricoti



Benthochromis tricoti
Tlamovec Benthochromis tricoti

Tlamovec Boulengerochromis microlepis



Boulengerochromis microlepis
Tlamovec Boulengerochromis microlepis

Tlamovec Callochromis macrops



Callochromis macrops
Tlamovec Callochromis macrops

Tlamovec Callochromis pleurospilus



Callochromis pleurospilus
Tlamovec Callochromis pleurospilus

Tlamovec čelnatý



Cyphotilapia frontosa
Tlamovec čelnatý

Tlamovec černoploutvý



Labidochromis caeruleus
Tlamovec černoploutvý

Tlamovec červenoploutvý



Maylandia greshakei
Tlamovec červenoploutvý

Tlamovec Copadichromis borleyi



Copaddichromis borleyi
Tlamovec Copadichromis borleyi

Tlamovec Copadichromis verduyni



Copadichromis verduyni
Tlamovec Copadichromis verduyni

Tlamovec crabro



Pseudotropheus crabro
(Maylandia crabro)
Tlamovec crabro

Tlamovec Cunningtonia longiventralis



Cunningtonia longiventralis
Tlamovec Cunningtonia longiventralis

Tlamovec Cyathopharynx foai



Cyathopharynx foai
Tlamovec Cyathopharynx foai

Tlamovec cynotilapia afra Cobue



Cynotilapia afra Cobue
Tlamovec cynotilapia afra Cobue

Tlamovec Cynotilapia axelrodi



Cynotilapia axelrodi
Tlamovec Cynotilapia axelrodi

Tlamovec Cynotilapia pulpican



Cynotilapia pulpican
Tlamovec Cynotilapia pulpican

Tlamovec Cynotilapia sp. Black Dorsal



Cynotilapia sp. Black Dorsal
Tlamovec Cynotilapia sp. Black Dorsal

Tlamovec Cynotilapia sp. Black Eastern



Cynotilapia sp. Black Eastern
Tlamovec Cynotilapia sp. Black Eastern

Tlamovec Cynotilapia sp. Chinyankwazi



Cynotilapia sp. Chinyankwazi
Tlamovec Cynotilapia sp. Chinyankwazi

Tlamovec Cynotilapia sp. Lion



Cynotilapia sp. Lion
Tlamovec Cynotilapia sp. Lion

Tlamovec Cynotilapia sp. Ndumbi



Cynotilapia sp. Ndumbi

Tlamovec Cynotilapia sp.Mbweca



Cynotilapia sp.Mbweca
Tlamovec Cynotilapia sp.Mbweca

Tlamovec Cynotylapia sp. Maleri



Cynotilapia sp. Maleri
Tlamovec Cynotylapia sp. Maleri

Tlamovec Cyphotilapia frontosa



Cyphotilapia frontosa
Tlamovec Cyphotilapia frontosa

Tlamovec cyphotilapia gibberosa



Cyphotilapia gibberosa
Tlamovec cyphotilapia gibberosa

Tlamovec Cyprichromis pavo



Cyprichromis pavo
Tlamovec Cyprichromis pavo

Tlamovec Cyprichromis sp. Leptosoma Jumbo



Cyprichrois sp. Leptosoma Jumbo
Tlamovec Cyprichromis sp. Leptosoma Jumbo

Tlamovec Cyrtocara moori



Cyrtocara moori
Tlamovec Cyrtocara moori

Tlamovec Demasonův



Pseudotropheus demasoni
Tlamovec Demasonův

Tlamovec devítipruhý



Pseudotropheus novemfasciatus
Tlamovec devítipruhý

Tlamovec Dimidiochromis dimidiatus



Dimidiochromis dimidiatus
Tlamovec Dimidiochromis dimidiatus

Tlamovec Dimidiochromis kiwinge



Dimidiochromis kiwinge
Tlamovec Dimidiochromis kiwinge

Tlamovec Dimidiochromis strigatus



Dimidiochromis strigatus

Tlamovec Duboisův



Tropheus duboisi Marlier
Tlamovec Duboisův

Tlamovec Eretmodus cyanostictus



Eretmodus cyanostictus
Tlamovec Eretmodus cyanostictus

Tlamovec Eretmodus cyanostictus 'Tanzania'



Eretmodus cyanostictus 'Tanzania'
Tlamovec Eretmodus cyanostictus 'Tanzania'

Tlamovec Fossorochromis rostratus



Fossorochromis rostratus
Tlamovec Fossorochromis rostratus

Tlamovec Fryerův



Sciaenochromis fryeri
Tlamovec Fryerův

Tlamovec Füllebornův
(Tlamovec tlustopyský)



Labeotropheus fuelleborni
Tlamovec Füllebornův (Tlamovec tlustopyský)

Tlamovec gabunský



Chromidotilapia kingsleyae
Tlamovec gabunský

Tlamovec Gnathochromis permaxillaris



Gnathochromis permaxillaris
Tlamovec Gnathochromis permaxillaris

Tlamovec Gnathochromis pfefferi



Gnathochromis pfefferi

Tlamovec Grammatotria lemairii



Grammatotria lemairii
Tlamovec Grammatotria lemairii

Tlamovec Greenwoodochromis beecrossi



Greenwoodochromis bellcrossi
Tlamovec Greenwoodochromis beecrossi

Tlamovec Greenwoodochromis christyi



Greenwoodochromis christyi
Tlamovec Greenwoodochromis christyi

Tlamovec Guentherův



Chromidotilapia guentheri
Tlamovec Guentherův

Tlamovec Haplochromis aeneocolor



Haplochromis aeneocolor
Tlamovec Haplochromis aeneocolor

Tlamovec Haplochromis barbarae



Haplochromis barbarae
Tlamovec Haplochromis barbarae

Tlamovec Haplochromis oregosoma



Haplochromis oregosoma

Tlamovec Haplochromis spekii



Haplochromis spekii

Tlamovec jikroskvrnný



Haplochromis burtoni
(Astatotilapia burtoni)
Tlamovec jikroskvrnný

Tlamovec Johanův



Melanochromis johannii
Tlamovec Johanův

Tlamovec krátký



Melanochromis brevis
Tlamovec krátký

Tlamovec Labeotropheus sp. trewavasae chiloelo



Labeotropheus sp. trewavasae chiloelo
Tlamovec Labeotropheus sp. trewavasae chiloelo

Tlamovec labidochromis chisumulae



Labidochromis chisumulae
Tlamovec labidochromis chisumulae

Tlamovec labidochromis hongi



Labidochromis hongi
Tlamovec labidochromis hongi

Tlamovec Labidochromis sp. Mbamba



Labidochromis sp. Mbamba
Tlamovec Labidochromis sp. Mbamba

Tlamovec Lamprologus kungweensis



Tlamovec Lamprologus kungweensis
Tlamovec Lamprologus kungweensis

Tlamovec Lamprologus ornatipinnis



Lamprologus ornatipinnis
Tlamovec Lamprologus ornatipinnis

Tlamovec Lestradea perspicax



Lestradea perspicax
Tlamovec Lestradea perspicax

Tlamovec Lestradea stappersii



Lestradea stappersii

Tlamovec Lethrinops sp. Red Cap



Lethrinops sp. Red Cap
Tlamovec Lethrinops sp. Red Cap

Tlamovec Lichnochromis acuticeps



Lichnochromis acuticeps
Tlamovec Lichnochromis acuticeps

Tlamovec Limnochromis abeelei



Limnochromis abeelei
Tlamovec Limnochromis abeelei

Tlamovec Livingstonův



Nimbochromis livingstoni
Tlamovec Livingstonův

Tlamovec Lobochilotes labiatus



Lobochilotes labiatus
Tlamovec Lobochilotes labiatus

Tlamovec Lombardův



Pseudotropheus lombardoi
(Metriaclima lombardoi)
Tlamovec Lombardův

Tlamovec Lupingův



Placidochromis phenochilus 'lupingu'
Tlamovec Lupingův

Tlamovec Maingano



Melanochromis cyaneorhabdos Maingano

Tlamovec maloústý



Pseudotropheus microstoma
Tlamovec maloústý

Tlamovec Melanochromis baliodigma



Melanochromis baliodigma
Tlamovec Melanochromis baliodigma

Tlamovec Melanochromis chipokae



Melanochromis chipokae
Tlamovec Melanochromis chipokae

Tlamovec Melanochromis dialeptos



Melanochromis dialeptos
Tlamovec Melanochromis dialeptos

Tlamovec Melanochromis interruptus



Melanochromis interruptus
Tlamovec Melanochromis interruptus

Tlamovec Melanochromis joanjohnsonae



Melanochromis joanjohnsonae
Tlamovec Melanochromis joanjohnsonae

Tlamovec Melanochromis labrosus



Melanochromis labrosus
Tlamovec Melanochromis labrosus

Tlamovec Melanochromis lepidiadaptes



Melanochromis lepidiadaptes
Tlamovec Melanochromis lepidiadaptes

Tlamovec Melanochromis maingano



Melanochromis cyaneorhabdos
Tlamovec Melanochromis maingano

Tlamovec Melanochromis melanopterus



Melanochromis melanopterus
Tlamovec Melanochromis melanopterus

Tlamovec Metriaclima callainos



Metriaclima callainos
Tlamovec Metriaclima callainos

Tlamovec Metriaclima Msobo



Metriaclima Msobo
Tlamovec Metriaclima Msobo

Tlamovec modravý



Pseudocrenilabrus philander
Tlamovec modravý

Tlamovec modrolesklý



Melanochromis vermivorus
Tlamovec modrolesklý

Tlamovec modrožlutý



Metriaclima estherae
Tlamovec modrožlutý

Tlamovec modrožlutý



Maylandia zebra(Metriaclima estherae, Pseudotropheus zebra)
Tlamovec modrožlutý

Tlamovec modrý



Nimbochromis polystigma
(Cyrtocara polystigma)
Tlamovec modrý

Tlamovec Mooreho



Tropheus moorii
Tlamovec Mooreho

Tlamovec Moorův



Cyrtocara moorii
Tlamovec Moorův

Tlamovec Moorův var. ikola



Tropheus moorii ikola
Tlamovec Moorův var. ikola

Tlamovec mosazný



Pseudocrenilabrus philander dispersus
Tlamovec mosazný

Tlamovec Neolamprologus sp. Cygnus



Neolamprologus sp. Cygnus
Tlamovec Neolamprologus sp. Cygnus

Tlamovec Nicholsův



Pseudocrenilabrus nichols
Tlamovec Nicholsův

Tlamovec Nimbochromis fuscotaeniatus



Nimbochromis fuscotaeniatus
Tlamovec Nimbochromis fuscotaeniatus

Tlamovec Nimbochromis linni



Nimbochromis linni
Tlamovec Nimbochromis linni

Tlamovec Nimbochromis livingstonii



Nimbochromis livingstonii
Tlamovec Nimbochromis livingstonii

Tlamovec nimbochromis venustus



Nimbochromis venustus
Tlamovec nimbochromis venustus

Tlamovec Ophthalmotilapia nasuta



Ophthalmotilapia nasuta
Tlamovec Ophthalmotilapia nasuta

Tlamovec oranžový



Pseudotropheus tropheops
Tlamovec oranžový

Tlamovec Otopharynx lithobates



Otopharynx lithobates
Tlamovec Otopharynx lithobates

Tlamovec Paracyprichromis nigripinnis



Paracyprichromis nigripinnis
Tlamovec Paracyprichromis nigripinnis

Tlamovec pestrobarevný



Pseudocrenilabrus multicolor
(Hemihaplochromis multicolor)
Tlamovec pestrobarevný

Tlamovec pestrý



Melanochromis auratus
Tlamovec pestrý

Tlamovec Petrochromis famula



Petrochromis famula
Tlamovec Petrochromis famula

Tlamovec Petrochromis trewevasae



Petrochromis trewavasae
Tlamovec Petrochromis trewevasae

Tlamovec Placidochromis sp. Jalo



Placidochromis sp. Jalo
Tlamovec Placidochromis  sp. Jalo

Tlamovec Placidochromis johnstoni



Placidochromis johnstoni
Tlamovec Placidochromis johnstoni

Tlamovec Placidochromis sp. Gisseli



Placidochromis sp. Gisseli
Tlamovec Placidochromis sp. Gisseli

Tlamovec Placidochromis sp. Phenochilus Tanzania



Placidochromis sp. Phenochilus Tanzania
Tlamovec Placidochromis sp. Phenochilus Tanzania

Tlamovec příčnopruhý



Metriaclima zebra
Tlamovec příčnopruhý

Tlamovec Protomelas dejunctus



Protomelas dejunctus
Tlamovec Protomelas dejunctus

Tlamovec Protomelas fenestratus



Protomelas fenestratus
Tlamovec Protomelas fenestratus

Tlamovec Protomelas kirkii



Protomelas kirkii
Tlamovec Protomelas kirkii

Tlamovec Protomelas labridens



Protomelas labridens
Tlamovec Protomelas labridens

Tlamovec Protomelas marginatus vuae



Protomelas marginatus vuae
Tlamovec Protomelas marginatus vuae

Tlamovec Protomelas ornatus



Protomelas ornatus
Tlamovec Protomelas ornatus

Tlamovec Protomelas similis



Protomelas similis
Tlamovec Protomelas similis

Tlamovec Protomelas sp. hertae



Protomelas sp. hertae
Tlamovec Protomelas sp. hertae

Tlamovec Protomelas sp. Mbenji Thick Lip



Protomelas sp. Mbenji Thick Lip
Tlamovec Protomelas sp. Mbenji Thick Lip

Tlamovec Protomelas Spilonotus



Protomelas sp. Spilonotus
Tlamovec Protomelas Spilonotus

Tlamovec Protomelas taeniolatus



Protomelas taeniolatus
Tlamovec Protomelas taeniolatus

Tlamovec Pseudocrenilabrus nicholsi



Pseudocrenilabrus nicholsi
Tlamovec Pseudocrenilabrus nicholsi

Tlamovec pseudotropheus crabro



Pseudotropheus crabro
Tlamovec pseudotropheus crabro

Tlamovec pseudotropheus flavus



Pseudotropheus flavus
Tlamovec pseudotropheus flavus

Tlamovec pseudotropheus saulosi



Pseudotropheus saulosi
Tlamovec pseudotropheus saulosi

Tlamovec Pseudotropheus sp. kingsizei



Pseudotropheus sp. kingsizei
Tlamovec Pseudotropheus sp. kingsizei

Tlamovec Pseudotropheus sp. Perspicax



Pseudotropheus sp. Perspicax
Tlamovec Pseudotropheus sp. Perspicax

Tlamovec Pseudotropheus sp. Polit



Pseudotropheus sp. Polit

Tlamovec Pseudottropheus socolofi



Pseudotropheus socolofi
Tlamovec Pseudottropheus socolofi

Tlamovec pyskatý



Placidochromis milomo
Tlamovec pyskatý

Tlamovec Red Cap Itungi



Lethrinops sp. Red Cap Itungi
Tlamovec Red Cap Itungi

Tlamovec Reganochromis calliurus



Reganochromis calliurus
Tlamovec Reganochromis calliurus

Tlamovec rudý



Aulonocara stuartgranti rubin red
Tlamovec rudý

Tlamovec saulosi red



Pseudotropheus saulosi red
Tlamovec saulosi red

Tlamovec šedý



Labidochromis vellicans
Tlamovec šedý

Tlamovec socolofův



Pseudotropheus socolofi
Tlamovec socolofův

Tlamovec sp. Rutunga



Tropheus sp. Rutunga
Tlamovec sp. Rutunga

Tlamovec Spathodus erythrodon



Spathodus erythrodon
Tlamovec Spathodus erythrodon

Tlamovec Spathodus marlieri



Spathodus marlieri
Tlamovec Spathodus marlieri

Tlamovec sprengerae



Iodotropheus sprengerae
Tlamovec sprengerae

Tlamovec Stevenův Hongi-Ponton



Aulonacara steveni Hongi -Ponton
Tlamovec Stevenův Hongi-Ponton

Tlamovec Stevenův Mbamba Bay



Aulonacara steveni Mbamba Bay
Tlamovec Stevenův Mbamba Bay

Tlamovec štíhlý



Pseudotropheus elongatus
Tlamovec štíhlý

Tlamovec štíhlý Mpanga



Pseudotropheus elongatus Mpanga
Tlamovec štíhlý Mpanga

Tlamovec svítiví



Placidochromis electra
Tlamovec svítiví

Tlamovec Tanganicodus irsacae



Tanganicodus irsacae
Tlamovec Tanganicodus irsacae

Tlamovec theraps coeruleus



Theraps coeruleus
Tlamovec theraps coeruleus

Tlamovec Trewavasové



Labeotropheus trewavasae
Tlamovec Trewavasové

Tlamovec Tropheops sp. Mauve Yellow



Tropheus sp. Mauve Yellow
Tlamovec Tropheops sp. Mauve Yellow

Tlamovec Tropheus brichardi



Tropheus brichardi
Tlamovec Tropheus  brichardi

Tlamovec tropheus mauve



Tropheus mauve

Tlamovec tropheus polli



Tropheus polli
Tlamovec tropheus polli

Tlamovec Tropheus sp. Banza



Tropheus sp. Banza

Tlamovec Tropheus sp. Bulombora



Tropheus sp. Bulombora
Tlamovec Tropheus sp. Bulombora

Tlamovec Tropheus sp. Bulu point



Tropheus sp. Bulu point
Tlamovec Tropheus sp. Bulu point

Tlamovec Tropheus sp. Cape Nundo



Tropheus sp. Cape Nundo
Tlamovec Tropheus sp. Cape Nundo

Tlamovec Tropheus sp. Chaitika



Tropheus sp. Chaitika
Tlamovec Tropheus sp. Chaitika

Tlamovec Tropheus sp. Chipimbi



Tropheus sp. Chipimbi
Tlamovec Tropheus sp. Chipimbi

Tlamovec tropheus sp. Chiwa



Tropheus sp. Chiwa
Tlamovec tropheus sp. Chiwa

Tlamovec Tropheus sp. Gombe



Tropheus sp. Gombe

Tlamovec Tropheus sp. Halembe



Tropheus sp. Halembe
Tlamovec Tropheus sp. Halembe

Tlamovec Tropheus sp. Hinde B



Tropheus sp. Hinde B
Tlamovec Tropheus sp. Hinde B

Tlamovec Tropheus sp. Ikola



Tropheus sp. Ikola
Tlamovec Tropheus sp. Ikola

Tlamovec Tropheus sp. Ilangi



Tropheus sp. Ilangi

Tlamovec Tropheus sp. Kabeyeye



Tropheus sp. Kabeyeye
Tlamovec Tropheus sp. Kabeyeye

Tlamovec Tropheus sp. Kabimba



Tropheus sp. Kabimba
Tlamovec Tropheus sp. Kabimba

Tlamovec Tropheus sp. Kabwe rot



Tropheus sp. Kabwe rot
Tlamovec Tropheus sp. Kabwe rot

Tlamovec Tropheus sp. Kachese



Tropheus sp. Kachese
Tlamovec Tropheus sp. Kachese

Tlamovec Tropheus sp. Kaku



Tropheus sp. Kaku
Tlamovec Tropheus sp. Kaku

Tlamovec Tropheus sp. Kala



Tropheus sp. 'Kala'
Tlamovec Tropheus sp. Kala

Tlamovec Tropheus sp. Kala



Tropheus sp. Kala
Tlamovec Tropheus sp. Kala

Tlamovec Tropheus sp. Kalambo



Tropheus sp. Kalambo
Tlamovec Tropheus sp. Kalambo

Tlamovec Tropheus sp. Kalemie



Tropheus sp. Kalemie
Tlamovec Tropheus sp. Kalemie

Tlamovec Tropheus sp. Kalila



Tropheus sp. Kalila
Tlamovec Tropheus sp. Kalila

Tlamovec Tropheus sp. Kalya



Tropheus sp. Kalya

Tlamovec Tropheus sp. Kampembwe



Tropheus sp. Kampembwe

Tlamovec Tropheus sp. Karilani



Tlamovec Tropheus sp. Karilani
Tlamovec Tropheus sp. Karilani

Tlamovec Tropheus sp. Karongwe



Tropheus sp. Karongwe

Tlamovec Tropheus sp. Kasakalawe



Tropheus sp. Kasakalawe
Tlamovec Tropheus sp. Kasakalawe

Tlamovec Tropheus sp. Kasanga



Tropheus sp. Kasanga
Tlamovec Tropheus sp. Kasanga

Tlamovec Tropheus sp. Kasimia



Tropheus sp. Kasimia

Tlamovec Tropheus sp. Linangu



Tropheus sp. Linangu
Tlamovec Tropheus sp. Linangu

Tlamovec Tropheus sp. Mabilibili



Tropheus sp. Mabilibili
Tlamovec Tropheus sp. Mabilibili

Tlamovec Tropheus sp. Moliro



Tropheus sp. Moliro
Tlamovec Tropheus sp. Moliro

Tlamovec Tropheus sp. Molwe



Tropheus sp. Molwe
Tlamovec Tropheus sp. Molwe

Tlamovec Tropheus sp. Mpimbwe



Tropheus sp. Mpimbwe
Tlamovec Tropheus sp. Mpimbwe

Tlamovec Tropheus sp. Mtosi



Tropheus sp. Mtosi
Tlamovec Tropheus sp. Mtosi

Tlamovec Tropheus sp. Muzimo



Tropheus sp. Muzimo
Tlamovec Tropheus sp. Muzimo

Tlamovec Tropheus sp. Mvua



Tropheus sp. Mvua
Tlamovec Tropheus sp. Mvua

Tlamovec Tropheus sp. Mwerazi South



Tropheus sp. Mwerazi South

Tlamovec Tropheus sp. Namansi



Tropheus sp. Namansi
Tlamovec Tropheus sp. Namansi

Tlamovec Tropheus sp. Nangu



Tropheus sp. Nangu
Tlamovec Tropheus sp. Nangu

Tlamovec Tropheus sp. Ndole



Tropheus sp. Ndole
Tlamovec Tropheus sp. Ndole

Tlamovec Tropheus sp. Rumonge



Tropheus sp. Rumonge

Tlamovec Tropheus sp. Southeast



Tropheus sp. Southeast
Tlamovec Tropheus sp. Southeast

Tlamovec Tropheus sp. Tempwe



Tropheus sp. Tempbwe

Tlamovec Tropheus sp. Ubwari



Tropheus sp. Ubwari

Tlamovec Tropheus sp. Ujiji



Tropheus sp. Ujiji
Tlamovec Tropheus sp. Ujiji

Tlamovec Tropheus sp. Ulwile



Tropheus sp. Ulwile
Tlamovec Tropheus sp. Ulwile

Tlamovec Tropheus sp. Zinzia



Tropheus sp. Zinzia

Tlamovec Tropheus sp.Bemba



Tropheus sp.Bemba
Tlamovec Tropheus sp.Bemba

Tlamovec Tropheus sp.Zongwe



Tropheus sp.Zongwe
Tlamovec Tropheus sp.Zongwe

Tlamovec Tyrannochromis nigriventer



Tyrannochromis nigriventer
Tlamovec Tyrannochromis nigriventer

Tlamovec Variabilichromis moorii



Variabilichromis moorii
Tlamovec Variabilichromis moorii

Tlamovec Xenotilapia melanogenys



Xenotilapia melanogenys
Tlamovec Xenotilapia melanogenys

Tlamovec Xenotilapia papilio



Xenotilapia papilio
Tlamovec Xenotilapia papilio

Tlamovec Xenotilapia sima



Xenotilapia sima
Tlamovec Xenotilapia sima

Tlamovec Xenotilapia spiloptera



Xenotilapia spiloptera
Tlamovec Xenotilapia spiloptera

Tlamovec žlutý
(Tlamovec černoploutvý)



Labidochromis yellow
Tlamovec žlutý (Tlamovec černoploutvý)

TlamovecTropheus sp. Mwerazi



Tropheus sp. Mwerazi
TlamovecTropheus sp. Mwerazi

TlamovecTropheus sp. Siyeswe



Tropheus sp. Siyeswe
TlamovecTropheus sp. Siyeswe

Tolstolobec pestrý



Aristichthys nobilis
Tolstolobec pestrý

Tolstolobik bílý



Hypophthalmichthys molitrix
Tolstolobik bílý

Trahir malabarský



Haplias malabaricus

Trahira malá



Hoplias malabaricus
Trahira malá

Treskovník novozélandský (Hoki)


Macruronus novaezelandiae
Treskovník  novozélandský (Hoki)

Trnobřich hltavý



Serrasalmus piraya
Trnobřich hltavý

Trnovčík hnědý



Parauchenipterus galeatus
Trnovčík hnědý

Trnovčík jaguáří



Liosomadoras oncinus
Trnovčík jaguáří

Trnovčík přilbovitý



Trachelyopterus galeatus
Trnovčík přilbovitý

Trnovčík půlnoční



Auchenipterichthys thoracatus
Trnovčík půlnoční

Trnovčík zakrslý



Tatia creutzbergi
Trnovčík zakrslý

Trnovec amazonský



Amblydoras hancocki
Trnovec amazonský

Trnovec bělopruhý



Platydoras costatus
Trnovec bělopruhý

Trnovec černý



Pseudoderas niger
(Oxydoras niger)
Trnovec černý

Trnovec Eigenmannův



Orinocodoras eigenmanni
Trnovec Eigenmannův

Trnovec hřebenočelý



Agamyxis pectinifrons
Trnovec hřebenočelý

Trnovec hvězdočelý



Astrodoras asterifrons
Trnovec hvězdočelý

Trnovec Irwinův



Megalodoras irwini
(Megalodoras uranoscopus)
Trnovec Irwinův

Trnovec jednovousý



Opsodoras stubelii
Trnovec jednovousý

Trnovec obecný (pancířnatý)


Acanthodoras cataphractus
Trnovec obecný (pancířnatý)

Trnovec obláčkový



Rhinodoras dorbignyi
Trnovec obláčkový

Trnovec tmavohřbetý



Hassar notospilus
Trnovec tmavohřbetý

Trnovec tmavý



Anadoras grypus
Trnovec tmavý

Trnovec trnitý



Acanthodoras spinosissimus
Trnovec trnitý

Trnucha Castexova



Potamotrygon castexi
Trnucha Castexova

Trnucha Leopoldova



Potamotrygon leopoldi
Trnucha Leopoldova

Trnucha Orbignyho



Potamotrygon orbignyi
(Potamotrygon hystrix)
Trnucha Orbignyho

Trnucha širokoploutvá



Potamotrygon laticeps
Trnucha širokoploutvá

Tropheus moorii Bemba



Tropheus moorii Bemba
Tropheus moorii Bemba


Tyto stránky vytvořil Petr Horáček. Design navrhl Jakub Hanyáš.




Partneři: Výkup elektra Brno Akvaristika,Mye-shop.eu, Savana.cz, Florbal, BBMag, Akvarijní rybičky, Zakázkový fotopotisk, Event, Puzzle, prodej puzzle Koupelny, Čištění ultrazvukem, Perle di vetro, Glasperlen, Nové notebooky hračky Nejlevnejsi E-shop s notebooky , chovatelské potřeby